Ã–VRIGT / Diverse / Klädhängare 15263128

nr 1526 3128

Klädhängare

"Sputnik", Osvaldo Borsani, Techno - alt. "Mina", IKEA, 1900-talets andra hälft. Vitlackerad. Trä och metall. Snurrbar del med krokar. För väggmontering. Längd: 34 cm

Kondition: Slitage. Repor.

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 6 mars 2023
kl 18:14:02